Ostróda

Hotel Platinum Aqua Fun & Events ****

ul. Wyszyńskiego 11A,Ostróda

Hotel Platinum Aqua Fun &Events **** w Ostródzie to wyjątkowy obiekt na Mazurach i idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Hotel oferuje 56 klimatyzowanych pokoi z nieodpłatnym dostępem do Internetu, telewizorem z płaskim ekranem i telewizją satelitarną, mini-barem oraz sejfem. Eleganckie wnętrza, wygodne meble i stonowana kolorystyka sprzyjają wypoczynkowi i wyciszeniu.

Na życzenie Gości do pokoju można bezpłatnie zamówić wyposażenie niezbędne osobom podróżującym z dziećmi. Doskonała kuchnia i specjalne menu dla dzieci

Hotelowa Restauracja Platinum serwuje dania będące połączeniem lokalnej kuchni z nowoczesnymi trendami kulinarnymi światowej gastronomii. Codziennie przygotowywane są bogate bufety śniadaniowe, obiadokolacje, a karta menu dla dzieci, skłoni do jedzenia nawet największego niejadka.

Dobrego wina lub drinka można napić się w sąsiadującym z restauracją Lobby, a każdy amator kawy lub herbaty znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Hotelowa restauracja i bar to także doskonałe miejsca do zorganizowania firmowego bankietu, wesela lub innego przyjęcia.
Karta menu dla dzieci, skłoni do jedzenia nawet największego niejadka. Moc atrakcji dla każdego członka rodziny

Hotel połączony jest bezpośrednim, podziemnym przejściem z Aquaparkiem, gdzie znajduje się specjalny basen dla dzieci – Kraina Bul Bul, a także basen pływacki, baseny rekreacyjne z hydromasażami, sauny, łaźnie parowe oraz wanny jacuzzi.

Nasi najmłodsi Goście po całym dniu wojaży chętnie udadzą się do rodzinnego centrum zabaw „Kidz Fun” z miękką jaskinią, salą Play Station, strefą zabaw dla najmłodszych oraz wieloma ciekawymi zajęciami i animacjami.

Rodzice mogą w nim pozostawić dziecko pod opieką profesjonalnych opiekunek a sami skorzystać z bogatej oferty Family SPA. Oferta Family SPA obejmuje szeroki wachlarz zabiegów na ciało i twarz oraz masaży. Dysponujemy także Kidz SPA, gdzie dzieci mogą zakosztować pielęgnacji w formie zabawy i nauki. W menu znajdują się mini zabiegi dla dzieci, wesołe maseczki, manicure czy zmywalne tatuaże.

Źródło: Hotel Platinum
Foto. Hotel Platinum

Centralny Wykaz Obiektów Hotelarskich (CWOH). Nr Decyzji T.III.4242/126/15-2/09

Specyfikacja obiektu: