Gierłoż

Hotel Wilcze Gniazdo

Gierłoż,Gierłoż

W dawnym budynku Gwardii Przybocznej, mieści się hotel i restauracja - idealne miejsce dla zwiedzających okoliczne atrakcje oraz doskonała baza wypadowa dla szukających wypoczynku w Mazurskich lasach. Z Wilczego Szańca można zwiedzić okoliczne: Węgorzewo, Świętą Lipkę, Zamek w Reszlu, Mamerki, Kętrzyn lub Giżycko.

Nasi goście hotelowi zwolnieni są z opłaty za bilety wstępu oraz parking. Na terenie obiektu w sezonie letnim dostępny jest bankomat sieci Euronet.

HOTEL (mieszczący się w budynku Straży Przybocznej) posiada 55 miejsc noclegowych:
      *   4 pokoje 1 osobowe
      * 24 pokoje 2 osobowe
      *   1 pokój rodzinny, 3 osobowy

Wszystkie pokoje z łazienkami, bądź kabinami prysznicowymi i toaletami.

W recepcji hotelowej znajduje się idealne miejsce do odpoczynku i relaksu, z sofami, prasą oraz telewizja satelitarna. Dla gości hotelowych, hotel oferuje bezpłatny parking oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Na miejscu istnieje możliwość wynajęcia przewodnika, który oprowadzi Państwa po Wilczym Szańcu, bądź zwiedzić kwaterę po wyznaczonych szlakach wedle własnego uznania.

W hotelu - w budynku dawnego bunkra, w którym mieściły się pomieszczenia Gwardii Przybocznej, znajduje się restauracja serwująca przepyszne dania kuchni mazurskiej. W sezonie letnim dla gości zwiedzających historyczne ruiny otwarty jest również ogródek piwny oraz snack bar. Restauracja posiada 80 miejsc.

Źródło: www.wolfsschanze.pl
Foto. www.wolfsschanze.pl

Specyfikacja obiektu: