Olsztyn

Salon Zabaw Warmiolandia Kraina Warmisia

ul. Lubelska 29G,Olsztyn

Atrakcje

Szaleństwa
Salon Zabaw Warmiolandia Kraina Warmisia w Olsztynie to jedna z największych konstrukcji tego typu w Polsce. 1400 m2 kładek, ścieżek, położonych na czterech poziomach. Setki przeszkód, kryjówek, aktywności dla dzieci… i ich rodziców. Dzieci od 3 roku życia znajdą tutaj mnóstwo atrakcji, a najważniejsze, że wszystko jest bardzo miękkie i bezpieczne… Gospodarzem naszej strefy szaleństwa jest oczywiście Warmiś – największy rozrabiaka wśród naszych zwierzęcych bohaterów.

Urodzinowa
Warmiolandia to także pięć pokoi urodzinowych, przygotowanych tak aby celebrować ten najważniejszy dzień roku naszych dzieci. Zapraszamy do działu oferta gdzie znajdziecie Państwo ofertę organizacji przyjąć urodzinowych.

Gastronomiczna
Na ponad 300 m2 przygotowaliśmy dla was strefę smacznego co nie co dla każdego. Dzieci znajdą tutaj świeżo robioną pizzę, pyszne pierogi czy też lody w różnych smakach. Dla rodziców przygotowaliśmy wygodne fotele, loże gdzie będą mogli wypić pyszną kawę i korzystać z bardzo szybkiej sieci WIFI

Interaktywna
W naszym centrum znajdziecie Państwo, jedno z najnowocześniejszych urządzeń dotykowych, jakie znajduje się w tej chwili na rynku. 42” calowy stół multimedialny firmy MultiTap wyposażony w 23 aplikacje stworzone specjalnie dla dzieci, który przyjmie dotyk 32 palców naszych pociech jednocześnie.

Artystyczna
W centrum naszej Krainy Zabaw stoi scena, na której będziemy gościli wielu artystów, jednak jej głównymi użytkownikami będą nasi najmłodsi goście – którzy właśnie tutaj będą mogli wykazać się swoimi zdolnościami wokalnymi, aktorskimi, czy też może jeszcze innymi.

Nauki
Warmiolandia to nie tylko zabawa i aktywność fizyczna, ale także wysiłek intelektualny dla naszych najmłodszych przyjaciół. Może wysiłek to za dużo powiedziane, bo w tym miejscu będziemy chcieli przekazać wiedzę w trochę inny sposób… Nasza mądra Sowa zaprosi was na różnego typu zajęcia dydaktyczne, gdzie to dzieci będą robić doświadczenia, smakować, dotykać, eksperymentować. Zajęcia będą się odbywać w dwóch miejscach: w naszej Sali dydaktycznej znajdującej się na poziomie pierwszym oraz przed sceną w głównej Sali zabaw.

Malucha
W naszej Krainie nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Dzieci do 3 roku życia mają do dyspozycji swoją własna przestrzeń, z miękką podłogą, statkiem piratów, małą konstrukcją, piłkami i tysiącem zabawek. Całość strefy jest ograniczona w taki sposób aby starsze dzieci nie potrącały naszych maluchów, aby czuły się tam komfortowo i bezpiecznie.

Ścigania
Turboran zaprasza na tor, gdzie znajdziecie bolidy prosto z toru Formuły 1 :) Najwyższej jakości samochodziki elektryczne włoskiej produkcji, czekają na młodych amatorów jazdy. Wszystko będzie odbywać się na zabezpieczonym torze i na widoku rodziców.

Sportowa
Sport i wysiłek fizyczny to cała Warmiolandia, jednak nie zapomnieliśmy też o mini boisku do piłki nożnej, naszym małym stadionie narodowym gdzie będą toczyć się pojedynki przyszłych reprezentantów polski i nie tylko.

Skakania
Bo to jest to co Warmisie lubią najbardziej… Dwie trampoliny wbudowane w naszą konstrukcję, pozwolą wyskakać się naszym dzieciom do woli.

Zjeżdżania
To co wyróżnia naszą Krainę Zabawy to różnego typu zjeżdżalnie. Na samym wejściu zobaczycie ogromną zjeżdżalnie dmuchaną, idąc dalej traficie do innowacyjnej zjeżdżalni Donat Glider, a oprócz tego zjeżdżalnia spiralna, podwójna zjeżdżalnia, która miękko kończy się kolorowych piłkach i wiele innych ślizgów…

Źródło: www.warmiolandia.pl
Foto. www.warmiolandia.pl

Specyfikacja obiektu: