Okrągłe

Pensjonat Sielanka **

Okrągłe 10,Okrągłe

Pensjonat Sielanka położony jest na malowniczym, pagórkowatym terenie nieopodal Giżycka, nad cichym jeziorem Skomack Mały w sercu Mazur Garbatych. Ten jeden z najpiękniejszych zakątków Mazur przyciąga wielu turystów, miłośników nieskażonej przyrody i wypoczynku w otoczeniu natury.

Panują tu doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi, osób lubiących aktywny wypoczynek, wędkarzy, grzybiarzy, myśliwych, obserwatorów dzikiej przyrody, a zimą także narciarzy. Jest to znakomite miejsce na krótkie wycieczki, gdyż w okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych.

W SIELANKA znajduje się 15 pokoi z łazienkami (9 pokoi dwuosobowych i 6 pokoje czteroosobowe), z telewizorem i radiem, w sumie 42 miejsc noclegowych. Parking niestrzeżony. W restauracji dostępne jest WIFI.

Na gości czeka bar i restauracja specjalizująca się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej i regionalnej. Większość produktów pochodzi z własnego gospodarstwa ekologicznego, na miejscu wędzi się wędliny i uprawia zioła.  Zadaszone miejsce na grill i ognisko doskonale sprawdzają się na wieczorne spotkania i biesiady.

 

Centralny Wykaz Obiektów Hotelarskich (CWOH). Nr. Decyzji T.VII.4242/12-1/07

Specyfikacja obiektu: