Auto Moto Arena 16-17.03 Expo Mazury w Ostródzie

Data wydarzenia: 16-03-2019
Auto Moto Arena 16-17.03 Expo Mazury w Ostródzie

Po raz szósty zapraszamy w dniach 16-17 marca 2019 roku do Ostródy na Expo Mazury - Auto Moto Arenę! AMA 2019 będzie imprezą otwierającą sezon motoryzacyjny w Polsce! W tym roku odwiedziło nas blisko 20 000 osób. Pobijmy w 2019 ten rekord razem!

To tu w marcowy weekend będzie biło gorące serce motoryzacji. To tu wspólna pasja połączy motocyklistów i kierowców samochodów, fanów driftu i offroadu, miłośników oldtimerów i sportowych superbryk.

To tu posłuchasz, jak „gada” nowoczesna rajdówka i stary Harley. To tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – od auta prosto z salonu po choinkę zapachową.

AMA to przede wszystkim wielkie motoryzacyjne show. Będzie tu można nacieszyć oczy zapierającymi dech w piersiach pokazami, a także spotkać się z największymi polskimi gwiazdami sportów motorowych. Krótko mówiąc – Wjeżdżamy w sezon 2019 na pełnych obrotach!

Chcesz zobaczyć najnowsze modele samochodów lub motocykli? Wolisz posłuchać, jak mruczą klasyki? A może kręci Cię offroad? Niezależnie od tego, jakim wycinkiem motoryzacji się interesujesz, na Auto Moto Arenie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych Gości, to wystawa pojazdów, pokazy oraz spotkania z gwiazdami motoryzacji. Pomyśleliśmy o wszystkich pasjonatach motoryzacji – zarówno mężczyznach, jak i kobietach, a także najmłodszych.

Wszystkich Gości zaprosimy także do uczestnictwa w konkursach i zabawach. Krótko mówiąc – nikt tu nie będzie się nudzić! Szczegółowy program Auto Moto Areny dostępny będzie na początku marca 2018. Poszczególne atrakcje będziemy prezentować na bieżąco. Bądźcie czujni!

Data wydarzenia: 16-17 marca 2019 r.

Miejsce: Expo Arena ul. Grunwaldzka 55, Ostróda.

Więcej informacji: www.automoto-arena.pl
Dodatkowe info FB: www.facebook.com/automotoarena/

Źródło: www.automoto-arena.pl
Foto. www.automoto-arena.pl