Dirty Dancing po 30 latach na nowo roztańczyło całą Polskę

Data wydarzenia: 09-02-2018
Dirty Dancing po 30 latach na nowo roztańczyło całą Polskę

Miłosnej historii Frances „Baby” Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny’ego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo że film jest dostępny od kilku dekad, jego fabuła wciąż porusza, bawi i zdobywa nową publikę.

Z okazji przypadającej właśnie 30 rocznicy premiery tego filmu, twórcy przedstawienia Tribute to Dirty Dancing przygotowali dla miłośników tej opowieści nie lada gratkę, bowiem będą oni mogli zobaczyć tę historię na żywo, w taneczno-muzycznej aranżacji 9 lutego w Hali Urania OSIR Olsztyn.

Podczas spektaklu muzyka wykonywana jest na żywo i stanowi doskonałe tło dla 30-osobowego zespołu tanecznego ze studia Art of Move, który towarzyszy muzykom. Podczas show będzie więc można zobaczyć nie tylko najpopularniejsze układy taneczne, ale także usłyszeć wszystkie utwory z filmu Dirty Dancing w pełnych wersjach.

Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show to wspaniałe widowisko, które cieszy się wielką popularnością. Do tej pory wystawione było 16 razy w miastach całej Polski, zobaczyły je dziesiątki tysięcy widzów. W samej Warszawie zaplanowano 8 przedstawień w Teatrze Roma, artyści wystąpią także w Kielcach, Poznaniu, Lublinie, Krakowie, Zielonej Górze, Częstochowie, Wrocławiu, Toruniu, Zabrzu, Łodzi. To ciekawa propozycja godna polecenia nie tylko prawdziwym fanom filmu, ale także entuzjastom muzyki na żywo i tańca.

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Bilety: https://tixer.pl/go/dirtydancing-olsztyn
Gdzie: Hala OSIR Urania, Olsztyn, Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 44
Godzina: 18:00
Kiedy: 9.02.2018 r.