Wydarzenia - slider - góra

 • Głosujemy na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

  Głosujemy na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

  Szlak Wielkich Jezior Mazurskich walczy o prestiżowy certyfikat przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną! Laureatów wybiera nie tylko komisja konkursowa, ale również internauci. I to właśnie w sieci odbywa się najbardziej emocjonujący etap konkursu. Głosowanie ruszyło 6 listopada!

  Szlak Wielkich Jezior Mazurskich do XV edycji konkursu Na najlepszy produkt turystyczny- certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej zgłosiło Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”.

  Konkurs składa się z dwóch etapów. Regionalne Organizacje Turystyczne dokonują oceny otrzymanych zgłoszeń i następnie wskazuje 3 produkty turystyczne z całego regionu do udziału w etapie ogólnopolskim, w tym jeden z nich do rankingu internetowego. Następnie kandydatury oceniane są przez komisję konkursową. Dodatkowo trwa głosowanie internautów na najlepszy produkt turystyczny.

  Zapowiada się zacięta walka podczas internetowego głosowania, bo w szranki z mazurską wodą stanęło 15 największych atrakcji turystycznych z całej Polski takich jak Kopalnia Guido, Wigierski Park Narodowy czy Muzeum Mydła i Historii Brudu. 

  Głos można oddać na Narodowy portalu turystycznym.

  Głosujemy na Numer 14 Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

  mazurycudnatury.org/vote

  Głosowanie trwa do 19.11. 2017!  Głosujcie codziennie.

  https://www.facebook.com/mazury.cud.natury/
  https://www.facebook.com/MragowskieCentrumInformacjiTurystycznej/videos/1935584199785139/

Zdjęcia