II edycja gali Fight For Victory Węgorzewo

Data wydarzenia: 20-01-2018
II edycja gali Fight For Victory Węgorzewo

20 Stycznia odbędzie się druga edycja gali Fight For Victory Węgorzewo. Zawodnicy z MMA Fight Club Węgorzewo ponownie zmierzą się z rywalami z innych klubów.

Czeka nas porcja ekstremalnych wrażeń sportowych. 20 stycznia o godzinie 19.00, w hali węgorzewskiego gimnazjum po raz drugi odbędzie się gala Fight For Victory Węgorzewo. Walki toczone będą na zasadach MMA, Kick-boxingu i K1. Swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy z MMA Fight Club Węgorzewo, którzy zmierzą się z zawodnikami z innych klubów.

— Wielkie emocje z pewnością towarzyszyć będą walce wieczoru — mówi Andrzej Wysocki, trener MMA Fight Club Węgorzewo i inicjator gali. — Główną walką ma być pojedynek o Pas Międzynarodowego Mistrza Polski, jako eliminator o Zawodowe Mistrzostwo Europy w Kick-boxingu w formule full-contact.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie organizatorzy szykują w ramach nadchodzącego wydarzenia. Na bieżąco śledźcie szczegóły z przygotowań i najświeższe informacje dotyczące gali na facebookowej stronie wydarzenia: Fight For Victory Węgorzewo. CWKS Vęgoria Węgorzewo i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie zapraszają na emocjonujące widowisko.

Kontakt odnośnie wydarzenia: tel. 692 619 950 (Andrzej Wysocki).
Organizatorzy: CWKS Vęgoria Węgorzewo, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie.
Bilety są do nabycia w biurze Vęgorii (budynek ekomariny) oraz Sklepie Sportowym (przy ul. Grunwaldzkiej 1)