Kabaret Michał Wójcik - Live Volume 1 - Olsztyn

Data wydarzenia: 12-04-2019
Kabaret Michał Wójcik - Live Volume 1 - Olsztyn

Już 12 kwietnia 2019 wybuchnie kolejna wielka eksplozja dobrego humoru  w Olsztynie. "LIVE czyli życie na żywo" to niesamowita podróż przez los Michała Wójcika, filaru kabaretu Ani Mru Mru w sposób niezwykle śmieszny i nowatorski.

Oto możemy komicznymi oczami Michała przeżyć wraz z nim jego narodziny, dzieciństwo, pierwszą randkę, najciekawsze wydarzenia za całego jego życia, historie jego doświadczeń, by na końcu usłyszeć jego interpretację orgazmu.

Dowiadujemy się w sposób iście zabawowy o jego tajemnicach, przejściach i najważniejszych aspektach istnienia. Coś cudownego! Jeśli dodać, że Michał zaprosił do współpracy najpopularniejszego performera młodego pokolenia, jakim jest PAN LI, który występuje jako jego suport , a całość tekstów na imprezie okrasza  jeden z najlepszych one-linerów w Polsce, Wojtek Gawron i występ prowadzi świetny komik z lat 90-tych, który reżyseruje cały ten spektakl, Bartek Brzeskot, to mamy bombę, która zdaniem wielu, może być najciekawszą propozycją satyryczno-kabaretową w 2019 roku na polskim rynku.

To trzeba koniecznie zobaczyć, by poznać pełną krasę możliwości najlepszego komika ostatniej dekady, jakim bez wątpienia jest Michał Wójcik.

Bilety już w sprzedaży na: www.kupbilecik.pl oraz w sklepie Prezencik w Galerii Warmińskiej

Jeżeli szukasz nietuzinkowego prezentu na Walentynki, Dzień Kobiet ,czy inną okazję ,to bilety na to niesamowite show będą najlepszą niespodzianką :)

Data wydarzenia: 12 kwietnia 2019 o 19:00 – 21:00

Miejsce: Auditorium Maximum Olsztyn, ul. Wojska Polskiego 13, 10-292 Olsztyn
 
Więcej informacji: www.kupbilecik.pl

Źródło: www.kupbilecik.pl