Koncert Betlejem na Warmii i Mazurach 11.01. - Ostóda

Data wydarzenia: 11-01-2019
Koncert Betlejem na Warmii i Mazurach 11.01. - Ostóda

Koncert Betlejem na Warmii i Mazurach, który odbędzie się 11 stycznia w Ostródzie to najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich z różnych epok, kultur i stron świata.

Utwory bożonarodzeniowe z Polski, Armeni, krajów arabskich; kompozycje serbskie, norweskie, niemieckie, angielskie, irlandzkie, baskijskie, cejlońskie, ukraińskie, hebrajskie, etiopskie i te stworzone przez kanadyjskich Indian.Zaśpiewają dla Was niezwykli artyści:
Bovska, Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał, Dawid Kwiatkowski.
Do chóru wybitnych wokalistów dołączy także publiczność, by wspólnie zanucić piękne polskie kolędy.

Zagrają słynny: Atom String Quartet, fenomenalna Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta - Fanfara Moldova. Pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m.in.: Yazeed Sakhnini - Arab z Nazaretu, Adeba – perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak – Żyd z Jerozolimy.

BETLEJEM W POLSCE
Ponad 2 godziny muzycznych doznań i świątecznych emocji. Zgodnie z piękną tradycją podzielimy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia.

Dochód z trasy koncertowej BETLEJEM w POLSCE jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Kup bilet – zostań Ambasadorem Miłosierdzia!

Data wydarzenia: 11 stycznia 2019, godz. 19:00 

Miejsce: Hala Expo Mazury ul. Grunwaldzka 55, Ostróda.

Więcej informacji: www.bilety24.pl

Źródło: www.bilety24.pl