Koncert Cochise & De Łindows - Mrągowo

Data wydarzenia: 25-01-2019
Koncert Cochise & De Łindows - Mrągowo

Cochise - białostocki zespół grający muzykę, będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Grupa powstała w 2004 roku i od tego czasu zagrała kilkaset koncertów oraz nagrała pięć studyjnych albumów, wydanych przez wytwórnie Mystic i Metal Mind.

Wśród najciekawszych wydarzeń koncertowych, w których uczestniczył Cochise można wymienić Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, Cieszanów Rock Festiwal, Impact Festival,Summer Fall Festival). Zespół kilkukrotnie koncertował za granicą (w Niemczech, Belgii i Anglii), w 2016 roku zagrał na dużej scenie Przystanku Woodstock. W marcu 2018 miała miejsce premiera nowej płyty Cochise zatytułowanej Swans&Lions.

DE ŁINDOWS
Zespół De Łindows pochodzi z Katowic. Ma za sobą koncerty w Polsce, Czechach i na Słowacji. Występował na takich festiwalach jak: dwukrotnie Przystanek Woodstock/Pol'and'rock , Jarocin, B-Festival, Punk Island , Underground Fest, Keltska Noc, Punk Fest, Czad Festiwal.

Na dotychczasowych wydawnictwach gościnnie wystąpili m.in. Jacek Stęszewski (Koniec Świata), Smalec (GaGa/Zielone Żabki), Ania Świstak(Eye for an Eye/L.A.S.T) czy czeski zespół Kohout Plasi Smrt.

Najnowsza piąta płyta pt. "Mamy tylko siebie" ukazała się w 2018 r. Zawiera 6 premierowych utworów. Jesienne koncerty w 2018 zagrali min. z zespołem Kult w ramach Pomarańczowej Trasy, z Farben Lehre czy z Tha Analogs. Wystąpili też ponownie w Czechach min. w Kolin i w Pradze.

Więcej informacji na stronie FBfacebook.com/delindows

Koncert Cochise + De Łindows
Data wydarzenia: 25 stycznia 2019 godz. 20.00
Ceny biletów:  25/35 PLN

Źródło: www.delindows.band.pl