Koncert Dr Misio Olsztyn

Data wydarzenia: 20-01-2019
Koncert Dr Misio Olsztyn

Arek Jakubik z zespołem zagra 20 stycznia 2019 w AnderGrancie, Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty i reżysera.

Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty i reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski: znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego ( „ Kler „ , „Wesele „ , „Dom zły „ , „Drogówka „ , „Wołyń „).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”,„Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”. Wiosną ubiegłego roku ukazała się trzecia płyta pt. „Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński (znany z produkcji płyt dla HEY, Ani Dąbrowskej czy Ani Rusowicz). Trzecią płytę promuje utwór pt. „Pismo” do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.
Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce.

Bilety 40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne w AnderGrancie, Rockfanie i Sarmacie

ONLINE:
* ANDERGRANT: www.andergrant.com/bilety

Data wydarzenia: 20 stycznia 2019r.

Miejsce: Klub Nowy AnderGrant ul. Kołobrzeska 32, 10-432 Olsztyn.  

Więcej informacji: www.andergrant.com
Dodatkowe info: FB www.facebook.com/Andergrant.Olsztyn/

Źródło:www.andergrant.com