Koncert Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour" - Olsztyn

Data wydarzenia: 02-03-2019
Koncert Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All is one tour" - Olsztyn

Zapraszamy 2 marca 2019 do Olsztyna na Koncert Justyny Steczkowskiej - Maria Magdalena "All Is One Tour" z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective oraz Jakub Rene Kosik.

"Maria Magdalena", to najnowsza płyta Justyny Steczkowskiej, której producentem jest Daniel Heath pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray.

Na płycie "Maria Magdalena" znajdziemy 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.

Jak mówi sama artystka: „‚Maria Magdalena’ to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do której zaprosiłam Orkiestrę Kameralną Silesian Art Collective. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach.

Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta "Maria Magdalena" go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze”.

Trasa koncertowa składająca się z 20 koncertów rozpoczyna się już 23 lutego 2019 r. w Częstochowie i będzie nie tylko niezwykłą muzyczną podróżą, ale też magicznym widowiskiem, które przeniesie słuchacza w inny wymiar rzeczywistości.

Data wydarzenia: 2 marca 2019r. godz. 20:00

Miejsce: Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn.

Więcej informacji: www.justynasteczkowska.pl
Więcej informacji FB: www.facebook.com/JustynaSteczkowska/

Źródło: www.facebook.com/JustynaSteczkowska/