Koncert Pawła Domagały w Olecku

Data wydarzenia: 15-02-2018
Koncert Pawła Domagały w Olecku

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Jego pasją jest również muzyka, co udowodni podczas oleckiego koncertu, który został zaplanowany na 15 lutego.

„Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album artysty. Według wcześniejszych zapowiedzi będzie bardzo intymny, osobisty, nie pozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżację zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.

Teksty piosenek Pawła Domagały są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie. Oprócz miłości porusza również takie tematy, jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny. Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mumford and Sons.

Album „Opowiem Ci o mnie” ukazał się jesienią 2016 i spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, uzyskując status Złotej Płyty.

Bilety:

    przedsprzedaż w kasie ROK Mazury Garbate: od 27 stycznia – 50 zł
    przez system ekobilet.pl: od 9 stycznia – 50 zł
    w dniu koncertu – 70 zł


Źródło: materiały prasowe