Koncert Zespołów Turbo / Hellhaim The Last Warrior Tour - Elbląg

Data wydarzenia: 13-04-2019
Koncert Zespołów Turbo / Hellhaim The Last Warrior Tour - Elbląg

Zespoły Turbo, HELLHAIM i Okrütnik na koncertowej trasie ‘The Last Warrior Tour’ 13 kwietnia w Elblągu. Żywa legenda polskiego metalu zespół TURBO ogłasza obszerne tournee pod kryptonimem ‘The Last Warrior Tour’. Zespół zapowiada wykonanie na żywo w całości kultowego krążka ‘Ostatni Wojownik’ (1987) oraz dodatkowo najostrzejsze petardy z bogatego dorobku płytowego grupy.

W roli gościa specjalnego tournee wystąpi piekielnie ognisty HELLHAIM (serwujący miażdżący show w klimatach dokonań wczesnego Exciter!) oraz (na dużej części trasy) jedna z najciekawszych siarczystych grup metalowych młodego pokolenia – pochodząca z Kotlina formacja OKRÜTNIK. Na kilku koncertach zaprezentuje się również heavy metalowy DORMANT DISSIDENT a dodatkowe supporty trasy zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Wojciech Hoffmann (TURBO): To będzie wyjątkowo rzadki i niezwykle bezkompromisowy pakiet, o którym myślałem już od dawna. Zagramy Wam całego ‘Wojownika’ oraz nasze najszybsze i najostrzejsze numery z kilku płyt TURBO a nasi zaproszeni goście z całą pewnością również dołożą do pieca... Ściągajcie masowo, bowiem szykuje się mocny wpierdol – do zobaczenia na trasie!


Data wydarzenia: 13 kwietnia 2019 o 19:00 – 23:59

Miejsce: 1-2C, Kowalska, 82-300 Elbląg
 
Więcej informacji: www.turbo.art.pl
Więcej informacji FB: www.facebook.com/Turbo.Band.official/

Źródło: www.facebook.com/Turbo.Band.official/