Orkiestra znów zagra w Ornecie!

Data wydarzenia: 14-01-2018
Orkiestra znów zagra w Ornecie!

W niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Chodzi o trafienie z nowoczesnym sprzętem do szpitali tzw. pierwszego stopnia, czyli tych podstawowych.


Mieszkańcy miasta i gminy Orneta po raz kolejny otworzą swoje serca dla potrzebujących.O godz. 9.00 rozpoczynamy zbiórkę do puszek. W mieście będzie można spotkać 39 wolontariuszy.

O godz. 10.00  w Hali Widowiskowo - Sportowej odbędzie się Grand Prix Ornety w Piłce Siatkowej oraz Zawody Towarzyskie – Strzelectwo Pneumatyczne – obiekt Ośrodka Sportu i Rekreacji „Słoneczna”.

Od godz. 15.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Ornecie, gdzie na scenie zagoszczą artyści chcący wesprzeć ideę WOŚP. Program zakończymy światełkiem do nieba, punktualnie o godz. 20.00

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczyniają się do zorganizowania XXVI Finału Wielkiej Orkiestr Świątecznej Pomocy – razem gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!