SAM TERMOS, czyli improwizacja z Wojciechem Tremiszewskim

Data wydarzenia: 16-06-2018
SAM TERMOS, czyli improwizacja z Wojciechem Tremiszewskim

W połowie czerwca do Ełku przyjedzie Wojciech Tremiszewski. Aktor wystawi improwizowany spektakl, na który pomysł podsuną sami widzowie. Zapowiada się ciekawy wieczór!

Na początek Tremiszewski z pewną swadą, a zapewne też i magnetyczną charyzmą improwizuje z szanownymi Widzami parę gier impro - wesoło, lekko i przyjemnie. A widzowie mu podpowiadają, trochę się wygłupiają, kibicują swoim, którzy się nagle znaleźli na scenie z samym aktorem.

Po takim rozgrzaniu, rozpoczyna się "Sam Termos" właściwy, czyli spektakl improwizowany przez jednego aktora. Tremiszewski zbiera od widzów słowa, które mają się potem pojawiać co jakiś czas w opowieści, tworząc niejako jej szkielet. W założeniu spektakl ma bawić i relaksować, ale nie uciekać też od pewnej dozy zadumy czy też wzruszenia. Koniecznie powinny pojawić się efektowne sceny akcji, nie zawadzi pieśń, pantomima ma czarować, a aktor niech żonglować pełnym zestawem porywających emocji.

Zapraszamy w sobotę 16 czerwca o godzinie 19:00 do Ełckiego Centrum Kultury. Bilet: 15 zł/os.

Wojciech Tremiszewski – dramatopisarz, reżyser, aktor. Członek niegdysiejszego Kabaretu Limo; od połowy zeszłej dekady współtworzy trójmiejską scenę impro (W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, Improskład, W Trzech Osobach, Jachimek - Tremiszewski Trio, Sam Termos); występował w programach telewizyjnych "I Kto To Mówi?", "Dzięki Bogu Już Weekend", "Orłoś Kontra". W popularnym serialu improwizowanym "Spadkobiercy" wciela się w postać Warrena. Dyrektor artystyczny jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro - Podaj Wiosło

mro, źr. ECK