Spektakl komediowy "Kochanie wróciłem"- Olsztyn

Data wydarzenia: 10-04-2019
Spektakl komediowy "Kochanie wróciłem"- Olsztyn

Zapraszamy 10 kwietnia 2019 roku do Olsztyna na spektakl komediowy "Kochanie wróciłem" Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "KOCHANIE WRÓCIŁEM" najlepiej tego dowodzi.

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż - skruszony i pełen dobrej woli do pojednania... za prawie każdą cenę.

Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie... Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie..."KOCHANIE WRÓCIŁEM" to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiedzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy - widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki - miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć "stara" - to nie "zardzewieje".

Obsada: Marta Wierzbicka, Maria Pakulnis, Katarzyna Ankudowicz Jan Jankowski, Grzegorz Pawlak, Marcin Troński, Wojciech Wysocki, Bartosz Obuchowicz

Data wydarzenia: 10 kwietnia 2019, godz. 18:30

Miejsce: Aula Auditorium Maximum Olsztyn

Więcej informacji na stronie:  www.facebook.com/Auditorium-Maximum-Olsztyn

Źródło: FB