Spektakl teatralny "Dwoje na huśtawce" - Olsztyn

Data wydarzenia: 08-04-2019
Spektakl teatralny "Dwoje na huśtawce" - Olsztyn

Zapraszamy na spektakl teatralny "Dwoje na huśtawce" do Olsztyna 8 kwietnia. Dziewczyna, chłopak i uczucie. Jeżeli ktoś z nas nie był jeszcze na takiej huśtawce, to z pewnością będzie. Raz szczerość, raz kłamstwo. Raz miłość, raz nienawiść. Raz niewypowiedziane szczęście, a raz głęboki smutek.

Od wspólnych oddechów do całkowitego braku zrozumienia jest tylko jeden mały krok, a za chwilę znów euforia! Raz wesoło, dwa - ból brzucha ze śmiechu. Oglądając z boku, jest to bardzo śmieszne. Zwłaszcza, gdy obserwatorem jest William Gibson, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru dramaturg amerykański. Bohaterami sztuki jest dwoje trzydziestolatków pochodzących z różnych środowisk, różnych miast, mających za sobą małżeństwa i romanse.

W naszym przedstawieniu wcielają się w nich Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski. Co wyniknie z takiego spotkania? Wielka miłość, czy banalne rozczarowanie? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w naszym przedstawieniu. A my sami, trochę mądrzejsi, w dalszym ciągu pozostaniemy na naszych huśtawkach.


Data wydarzenia: 8 kwietnia 2019 o 19:00

Miejsce:  Auditorium Maximum, al. Wojska Polskiego 13, Olsztyn.
Więcej informacji: www.kupbilecik.pl

Źródło: www.kupbilecik.pl