Targi 9-10.04.2019 Mazury HoReCa Expo Mazury w Ostródzie

Data wydarzenia: 09-04-2019
Targi 9-10.04.2019 Mazury HoReCa Expo Mazury w Ostródzie

W dniach 9-10.04.2019 r. w Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się trzecia edycja targów Mazury HoReCa. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających, każda z nich zgromadziła ponad stu wystawców z branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej.

Drugą edycję wydarzenia rozszerzyliśmy dodatkowo o cukiernictwo i piekarstwo ze względu na rosnące zainteresowanie branży najwyższej jakości pieczywem, wyrobami cukierniczymi i deserami. Pozytywny odbiór tej inicjatywy skłania nas do jej kontynuacji podczas Mazury HoReCa 2018.

Formuła B2B targów Mazury HoReCa opiera się na krótkich spotkaniach biznesowych wystawców z potencjalnymi kontrahentami (Hosted Buyers). Taka formuła umożliwia bardziej precyzyjne dotarcie z ofertą do zainteresowanych odbiorców, nawiązanie nowych kontaktów, podpisanie pierwszych umów.

Podczas Mazury HoReCa 2017 blisko stu Profesjonalnych Kupujących spotkało się z wystawcami, co zaowocowało udanymi transakcjami i nowymi pomysłami biznesowymi.

Mocnym punktem Mazury HoReCa są prestiżowe konkursy kulinarne. Podczas tegorocznej edycji odbędą się takie konkursy jak „Master Challenge”, „Drób na Polskim Stole”, „Gęsina w Restauracji”. Konkursowi będzie patronował Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W ramach Mazury HoReCa 2018 odbędą się także bezpłatne szkolenia dla restauratorów.

Targi 9-10.04.2019 - Mazury HoReCa Expo Mazury w Ostródzie

Data wydarzenia: 9-10 kwietnia 2019 r.

Miejsce: ul. Grunwaldzka 55, Ostróda.

Więcej informacji: www.mazuryhoreca.pl
Dodatkowe info: FB www.facebook.com/MazuryHoReCa

Źródło: www.mazuryhoreca.pl