Targi "Twój Dom Twój Ogród" 23-24.03 Expo Mazury - Ostróda

Data wydarzenia: 23-03-2019
Targi "Twój Dom Twój Ogród" 23-24.03 Expo Mazury - Ostróda

Zapraszamy w dniach 23-24 marca 2019 roku na V Edycję Targów Twój Dom Twój Ogród, które odbędą się w Ostródzie w hali Expo-Mazury. Otwórzmy sezon remontowo-budowlany z pasją. Budownictwo, wyposażenie wnętrz i ogrodów, liczne warsztaty, prelekcje i strefa doradcza - ta odsłona zapowiada się imponująco!

Na blisko 10 tys. m. kw. powierzchni wystawienniczej Expo Mazury swoje produkty i usługi zaprezentują producenci, dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, producenci maszyn i sprzętu budowlanego, elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pośrednicy w obrocie nieruchomości oraz instytucje samorządu terytorialnego.

Oferta targów jest tak dopracowana, aby każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. Misją przyszłej edycji jest stworzenie przyjaznej przestrzeni do wymiany doświadczeń dotyczących rynku budowlanego między odwiedzającymi, a wystawcami.
Pracujemy nad tym, aby każda kolejna odsłona wydarzenia niosła za sobą większe korzyści i zadowolenie dla odwiedzających.

W tym roku strefa doradcza współtworzona ze specjalistami z zakresu budownictwa będzie bardziej rozbudowana. Zadbamy o to, by efektowne pokazy i prelekcje zgromadziły liczną rzeszę zainteresowanych.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Data wydarzenia: 23-24 marca 2019 r.

Miejsce: ul. Grunwaldzka 55, Ostróda. Hala Expo-Mazury.

Więcej informacji: www.targidomiogrod.pl
Dodatkowe info FB: www.facebook.com/twojdomtwojogrod/

Źródło: www.targidomiogrod.pl