Wielkanoc 2019 na Warmii i Mazurach

Data wydarzenia: 22-04-2019
Wielkanoc 2019 na Warmii i Mazurach

Święta Wielkanocne to czas radości i bliskości. Są doskonałą okazją do rodzinnych spotkań i celebrowania tradycji. Kojarzą się z pachnącą kwiatami wiosną, zieloną trawą i śpiewem ptaków a przecież Warmia i Mazury to idealne miejsce, by poczuć radość tych pięknych Świąt...

Hotele z terenu Warmii i Mazur przygotowały wyjątkowe pakiety na ten szczególny czas.

               Hotel Zamek Ryn

Wielkanoc na Mazurach 2019 w Hotelu Zamek Ryn

Gwar roześmianych serc, nadzwyczajne rodzinne przyjemności, aromat gęstego żuru i smak słodkiego lenistwa. Czego trzeba więcej? Zapraszamy na Wielkanoc na Zamku w Rynie.
więcej >>>

                   Hotel Krasicki

Wielkanoc u Krasickiego 2019 – Hotel Krasicki

Święta Wielkanocne w tym roku będą wyjątkowe! Przypadają prawie w samym środku Wiosny! Jej soczysta zieleń i ciepłe promienie Słońca pozwolą nam nabrać chęci do działania, sił  i pozwolą radości zagościć w naszych sercach.
więcej >>>

                   GrandHotel Tiffi

Wielkanoc na Mazurach 2019 w GrandHotel Tiffi

Doskonały pomysł! Zaproś rodzinę i przyjaciół do GrandHotel Tiffi i spędźcie przyjemnie czas relaksując się w Tiffi Spa Dharma, spacerując po malowniczej okolicy, bawiąc się w marokańskim Shisha Bar lub z dziećmi w Tiffilandii.
więcej >>>

 

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Rodzinne Święta Wielkiej Nocy 2019

Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Bliskość przyrody, wiosenna sceneria, relaksujący spokój oraz ciepła i rodzinna atmosfera pozostawią na długo miłe wspomnienia.
więcej >>>

                  Hotel Anders

Rodzinna Wielkanoc Nad Jeziorem 2019 Hotel Anders

Zapraszamy do spędzenia pięknych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Program pobytu charakteryzuje się przede wszystkim tradycją, a także pozwala rodzinnie, ciekawie, nowocześnie i aktywnie spędzić czas Wielkiej Nocy.
więcej >>>

                  Hotel Mikołajki

Wielkanoc na Ptasiej Wyspie 2019 Hotel Mikołajki

Święto Wielkiej Nocy to radosny wiosenny czas, kiedy przyroda budzi się do życia. Serdecznie zapraszamy na Ptasią Wyspę, gdzie poczujecie Państwo wyjątkowy klimat tego wspaniałego rodzinnego Święta.
więcej >>>
 

                   Hotel Masuria

Rodzinna Wielkanoc na Mazurach 2019 Hotel Masuria

Wiosennie i świątecznie. Zapraszamy do spędzenia pięknych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy w zaciszu Mazur. Urokliwe położenie hotelu na terenie rezerwatu przyrody „Ostoja bobrów na rzece Pasłęce”...
więcej >>>

            Pałac i Folwark Galiny

Rodzinna Wielkanoc w Galinach 2019

Mazurki na Warmii i Mazurach smakują wyśmienicie. Podobnie jak babki, makowce, wędzonki, święconki i wszystko to, czego na wielkanocnym stole zabraknąć nie może. Gorąco zapraszamy na Wielkanoc w Galinach.
więcej >>>

              Termy Warmińskie

Termalna Wielkanoc 2019 w Termach Warmińskich

Rodzinne święta Wielkanocne pełne atrakcji! Świąteczne menu, zabiegi SPA, Rytuały Saunowe, dostęp do strefy Wellness, przygotowywanie koszyczków świątecznych oraz codziennie atrakcje dla dzieci i dorosłych!
więcej >>>

            Hotel St. Bruno Giżycko

Wielkanoc na Mazurach 2019 - Hotel St. Bruno Giżycko

Spraw by Twoje Święta Wielkanocne spędzone na Mazurach były wyjątkowe i pełne niesamowitych chwil z osobami Tobie bliskimi. Zapraszamy na świąteczny wypoczynek do stolicy Mazur – Krainy Tysiąca Jezior.
więcej >>>

                     Hotel Tajty

 

 

Wielkanoc 2019 w Hotelu Tajty

Święta Wielkiej nocy bez zgiełku, gotowania, sprzątania, ale pełne rodzinnego ciepła, tradycji, klimatu, chwili relaksu? Tak, to możliwe. Przeżyj Święta z Nami w Hotelu Tajty!
więcej >>>

 

              Hotel Solar Palace

Wielkanoc z Rodziną na Mazurach 2019 w Hotelu Solar Palace

Rozpocznij wiosnę w świątecznym klimacie. Skorzystaj z naszej  propozycji. Hotel Solar Palace to miejsce w którym poczujesz, że jesteś bliżej natury.
więcej >>>
 

                   Hotel Mazuria

Wielkanoc na Mazurach 2019 w Hotelu Mazuria

Wielkanoc w Hotelu Mazuria - świąteczna atmosfera, tradycyjna polska kuchnia, przepiękne widoki. Zapraszamy do spędzenia tych cudownych chwil z rodziną w naszym hotelu.
więcej >>>

                      Hotel Amax

Wielkanoc 2019 w Hotelu Amax


Zapraszamy na rodzinne Świata Wielkanocne do Hotelu Amax w Mikołajkach – 3 noclegi, 4 dni pobytu.
więcej >>>

               Hotel Natura Mazur

 

Rodzinna Wielkanoc na Mazurach 2019 Hotel Natura Mazur

Oferta obowiązuje w dniach 19-22.04.2019. Pakiet świąteczny zawiera. Minimum 3 noclegi w komfortowych, rodzinnych pokojach ze śniadaniami w formie bufetu. Uroczyste niedzielne Śniadanie Wielkanocne z tradycyjnym menu…
więcej >>>

 Hotel Ventus Natural  & Medical SPA

Wielkanocny Relaks na Mazurach 2019 Hotel Ventus Gołdap

Oferta dostępna w terminie: 19.04. - 23.04. Pakiet obejmuje 3 noclegi w luksusowym, przytulnym pokoju, obfite śniadania z produktami własnego wyrobu….
więcej >>>

                 Hotel Gołębiewski

Wielkanocny Program w Hotelu Gołębiewski

Oferta obowiązuje w dniach 19.-22.04.2019. Pobyt rozpoczyna się obiadem lub kolacją (w zależności od wybranej oferty), kończy śniadaniem…
więcej >>>

                      Hotel Anek

Wielkanoc w Hotelu Anek

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami tych wyjątkowych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!!!! Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy kompleksowy pakiet...
więcej >>>

              Hotel Robert’s Port

Wielkanoc Rodzinna 2019 w Hotelu Robert’s Port

Magiczny klimat, niepowtarzalna atmosfera, wspaniały czas wspólnie spędzony z najbliższymi. Święta poza domem - tylko w Hotelu Robert's Port. Wyjątkowa kuchnia, wielkanocne animacje i relaks w strefie Wellness & SPA.
więcej >>>

         Hotel & Spa Warmia Park

Wielkanoc 2019 w Hotelu SPA Warmia Park

Wielkanoc to czas szczególny, a Warmia i Mazury i hotel WARMIA PARK w Pluskach k/Olsztyna wiosną są szczególnie urokliwe. Słońce wyłania się nieśmiało, a w hotelowym zaciszu rozpościera się atmosfera rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
więcej >>>

         Pałac Mortęgi Hotel & Spa

Wielkanoc 2019 w Pałacu Mortęgi

Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w naszym klimatycznym Hotelu. Pałac Mortęgi to miejsce wyjątkowe, idealne do spędzenia tych wiosennych dni  w rodzinnym gronie…
więcej >>>

Foto. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie