Wyścig Pięciu Jezior - MTB Maraton 28.04. - Iława

Data wydarzenia: 28-04-2019
Wyścig Pięciu Jezior - MTB Maraton 28.04. - Iława

28 kwietnia 2019  w Iławie rozpocznie się Wyścig Pięciu Jezior MTB Maraton 2019, wspaniała przygoda dla osób kochających rywalizację na rowerach górskich wśród lasów i jezior mazurskiej przyrody.

Trasa wyścigu zaczyna się i kończy w Iławie, mieście, które słynie z wielu ścieżek rowerowych.

Organizatorem wyścigu jest Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, które swoje ogromne doświadczenie w organizacji imprez przenosi na łono natury.Wraz z Nadleśnictwem Iława stwarza warunki do dobrego ścigania przy pięciu jeziorach - Jezioro Zielone, Jezioro Radomno, Jezioro Czerwone, Jezioro Brzozy oraz Jezioro Głębokie.

Podczas spędzonego u nas weekendu nie można się nudzić. Dlatego proponujemy odwiedzić naszą informację turystyczną, w której dowiedzą się Państwo więcej szczegółów.

TRASA

Malownicza trasa po iławskich lasach i wokół jezior. Start i meta znajduje się przy stacji Duet na ul. Lubawskiej. Trasa biegnie duktami leśnymi Nadleśnictwa Iława oraz drogami gruntowymi Gminy Wiejskiej Nowe Miasto Lubawskie.

Trasa posiada kilka górek, z którymi nie jeden z was będzie miał ostrą przeprawę a inni będą zmuszeni podejść na pieszo. Po drodze spotkacie także wg nas najpiękniejszy odcinek trasy, gdzie będziecie mogli przejechać przez most nad jeziorem Radomno.

Data wydarzenia: 28 kwietnia 2019 r., godz. 11:30

Miejsce: (Baza Zawodów): Amfiteatr im. Louisa Armstronga, ul. Niepodległości 13B, Iława.
 
Więcej informacji: www.mtb-ilawa.pl
Więcej informacji FB: www.facebook.com/Wyścig-Pięciu-Jezior-MTB-Maraton

Źródło: www.mtb-ilawa.pl
Foto.www.mtb-ilawa.pl